Новини

Зеленський запевнив, що уряд працює над збільшенням імпорту електроенергії з ЄС

За його словами, "ми робимо все, щоб збільшити цей імпорт, і це має бути європейське рішення".

284Переглядів

Президент Зеленський за підсумками зустрічі з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем повідомив, що уряд наразі працює над отриманням згоди з боку Євросоюзу з питання збільшення імпорту електроенергії в Україну.

Про це сказав Зеленський у вечірньому відеозверненні.

“Глава уряду доповів щодо заходів захисту енергооб’єктів: активний захист, РЕБ та інше. Доповів і щодо відбудови і нашої роботи з європейськими партнерами для розширення імпорту електрики в Україну. Зараз ми повністю обираємо обсяг імпорту, погоджений з ЄС, і я вдячний усім сусідам за цю допомогу”, – повідомив Зеленський.

За словами Президента, урядовці наші працюють над відповідною згодою (Євросоюзу).

Нагадаємо, що в Україні почали дорожчати продукти через перебої з світлом.

У той же час, голова Дніпропетровської облради звернувся до Кабміну з проханням не відключати електрику на Нікопольщині.

Раніше “Особи” також писали: Стало відомо, коли в Україні може покращитися ситуація з електропостачанням.

Залишити відповідь