П’ять дітей з родини переселенців захворіли на кашлюк у селі Павлівка Кам’янського району. Також зареєстровано 645 випадків COVID-19. Виявили й 7991 випадків ГРВІ.
Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.
У порівнянні з попереднім тижнем захворюваність на коронавірус знизилась на 30,6%. На жаль, дві людини померли від цієї хвороби.
Щодо ГРВІ, то захворюваність на 1,3% більша, ніж минулого тижня.
Також в області зареєстровано 167 хворих на гострі кишкові інфекції – це на 28 випадків більше, ніж попередньго тижня.
Раніше “Особи” також писали: “За місяць роботи “національного кешбеку” українцям нарахували 42 млн грн”.



















