Новини

Кашлюк, коронавірус та ГРВІ: яка епідемічна ситуація на Дніпропетровщині

У Дніпропетровській області фіксують випадки захворювання на COVID-19, ГРВІ та кашлюк.

405Переглядів

П’ять дітей з родини переселенців захворіли на кашлюк у селі Павлівка Кам’янського району. Також зареєстровано 645 випадків COVID-19. Виявили й 7991 випадків ГРВІ.

Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.

У порівнянні з попереднім тижнем захворюваність на коронавірус знизилась на 30,6%. На жаль, дві людини померли від цієї хвороби.

Щодо ГРВІ, то захворюваність на 1,3% більша, ніж минулого тижня.

Також в області зареєстровано 167 хворих на гострі кишкові інфекції – це на 28 випадків більше, ніж попередньго тижня.

Раніше “Особи” також писали: “За місяць роботи “національного кешбеку” українцям нарахували 42 млн грн”.

Залишити відповідь