Новини

За місяць роботи “національного кешбеку” українцям нарахували 42 млн грн

За результатами місячного бета-тесту "Національного кешбеку", українцям, що його під'єднали було нараховано сумарно 42 млн грн.

249Переглядів

Вже 95% користувачів, що долучилися до програми, бачать нараховані кошти в “Дії”.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Про послугу “Національного кешбеку” в цифрах:

  • 1,6 млн українців відкрили в банках картки;
  • 235 тис. товарів беруть участь у програмі;
  • 1 234 виробники уже під’єднали Нацкешбек;
  • 235 тис. товарів беруть участь у програмі.

Зазначається, що нараховані у кешбеку кошти можна витратити на комунальні, медичні послуги, транспорт, мобільний зв’язок, спорт, кіно або на донат на Сили оборони чи військові облігації.

Раніше “Особи” писали про кешбек як концепцію національного відкату.

Деякі експерти та блогери називають програму “національного кешбеку” кінцем банківської таємниці для українців.

Також “Особи” повідомляли: В Україні продовжили строк оформлення невитребуваних паїв.

2 коментарі

Залишити відповідь