Новини

Криворіжець напиляв дубів на 150 тисяч гривень

Викрили правопорушника під час спилювання деревини дуба на території лісництва.

338Переглядів

13-го березня поліцейські Криворізького районного управління поліції задокументували факт незаконної вирубки лісу.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

Не маючи дозвільних документів, 42-річний чоловік спилив дерева, завдавши шкоди навколишньому природному середовищу майже на 150 тисяч гривень.

На місці події правоохоронці вилучили порубані дерева дуба, бензомоторну пилку й інші речові докази.

19 березня слідчі повідомили фігуранту про підозру за ч.1 ст.246 (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що у лісництвах Дніпропетровщини відкрили три рекреаційні пункти.

Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі зникли три озера: що кажуть екологи.

Залишити відповідь