19 березня відбувся черговий обмін полоненими з російської стороною.
Як повідомив очільник ДніпроОВА, 15 звільнених захисників – мешканці Дніпропетровської області.
“Попередньо, 15 захисників з Дніпропетровщини.Це мешканці всіх районів. Кожен з них пережив багато й попереду тривале відновлення”, – пише начальник ДніпроОВА Сергій Лисак .
Загалом на рідну землю з російського полону повернули, 175 українських воїнів. Поза обмінами – ще 22.
Раніше “Особи” також інформували: Під час великого обміну полоненими повернули 18 захисників з Дніпропетровщини.





















