Вчора, 25 червня, відбувся великий обмін полоненими. Додому повернулися 90 українських захисників. Серед них 18 військових з Дніпропетровщини: оборонці з Криворізького, Синельниківського, Новомосковського і Дніпровського районів.
Про це повідомив голова ДніпроОВА Сергій Лисак.
На повернених нацгвардійців, бійців сухопутних військ ЗСУ та прикордонника чекає відновлення та реабілітація.
“Кожен обмін – це складна, кропітка праця. Це неймовірні зусилля. Їх щодня докладає команда Президента України Володимира Зеленського. Активно сприяють партнери. Й ця робота не припиниться аж поки усі наші не опиняться вдома”, – написав Сергій Лисак.
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині групу ветеранів та дружин військових вивчили на цифровізаторів”.



















