Новини

Міноборони уклало контракти з українськими виробниками на майже 5 млрд грн

Міністерство оборони України уклало два значні оборонні контракти з вітчизняними виробниками на загальну суму майже 5 мільярдів гривень.

401Переглядів

Контракти було підписано між “Агенцією оборонних закупівель” Міноборони та підприємствами оборонно-промислового комплексу України під час робочої поїздки президента Зеленського та міністра оборони Умєрова по регіонах країни.

Про це повідомила пресслужба міністерства.

За перше півріччя 2024 року українські виробники зайняли провідне місце у контрактах закупівельних агенцій Міністерства оборони України. Згідно з офіційними даними, частка вітчизняних підприємств у загальному обсязі контрактування “Державного оператора тилу” сягнула 80%.

“Співпраця з вітчизняними підприємствами дозволяє забезпечити стабільне постачання якісної продукції, швидко реагувати на зміни у потребі оборонного сектору та сприяти розвитку економіки України”, – сказав заступник міністра оборони Дмитро Кліменков.

Нагадаємо, в березні у Міністерстві оборони створили новий структурний підрозділ – Департамент планування тилового забезпечення. Він формуватиме обсяги необхідних для закупівлі товарів та послуг: продовольство, речове майно, пально-мастильні матеріали, а також технічні засоби тилу.

З 24 лютого 2022 року український ВПК створив декілька передових видів озброєнь. Деякі з них геть нові, деякі є удосконаленням попередніх зразків, проте всі вони надзвичайно ефективно нищать окупантів. Можна впевнено стверджувати, що ці розробки заслуговують на значну частку світового ринку військової продукції.

Раніше “Особи” також інформували: Україна може виробити зброї ще на $10 млрд, потрібне лише фінансування – Мінстратегпром.

Залишити відповідь