Наталія Єрьоміна — старша тренерка-викладачка з художньої гімнастики СДЮСШОР (Дніпро) — вирушає на Олімпійські ігри як суддя.
Про це повідомляють у відділенні НОК України у Дніпропетровській області.
Там зазначають, що пані Наталія вже вдруге представлятиме Україну на такому престижному світовому заході. Її професіоналізм та відданість своїй справі — високі.
Нагадаємо, що Дніпропетровську область на Олімпіаді у Парижі представляють 14 спортсменів. Хоча деякі з них вже вибули з боротьби.
Раніше “Особи” також писали: Фехтувальниця Ольга Харлан здобула першу для України медаль Олімпійських ігор.



















