Новини

Тренерка з художньої гімнастики з Дніпра судитиме Олімпійські ігри-2024

Дніпровська тренерка з художньої гімнастики Наталія Єрьоміна судитиме учасників Олімпійських ігор-2024 у Парижі.

607Переглядів

Наталія Єрьоміна — старша тренерка-викладачка з художньої гімнастики СДЮСШОР (Дніпро) — вирушає на Олімпійські ігри як суддя.

Про це повідомляють у відділенні НОК України у Дніпропетровській області.

Там зазначають, що пані Наталія вже вдруге представлятиме Україну на такому престижному світовому заході. Її професіоналізм та відданість своїй справі — високі.

Нагадаємо, що Дніпропетровську область на Олімпіаді у Парижі представляють 14 спортсменів. Хоча деякі з них вже вибули з боротьби.

Раніше “Особи” також писали: Фехтувальниця Ольга Харлан здобула першу для України медаль Олімпійських ігор.

Залишити відповідь