У Дніпропетровській області протягом двох років реалізовуватимуть програму підтримки встановлення сонячних та вітрових електростанцій.
Про це повідомив очільник ДніпроОВА Сергій Лисак.
Наша мета – децентралізація критичної інфраструктури в області. Прагнемо зробити для мешканців доступнішою альтернативну енергетику, – зазначив Лисак.
За словами посадовця, механізм впровадження програми наразі розробляється. Ініціатива розрахована на два роки. На реалізацію передбачене відповідне фінансування.
Загалом на участь зможуть податися до 100 домогосподарств – 50 у 2025 році і ще стільки ж у наступному. Вони отримуватимуть компенсацію частини вартості встановленого обладнання. У середньому по 60 тис грн.
На державному рівні також створений механізм відшкодувань для тих, хто облаштовує вдома альтернативні джерела живлення. Разом робимо країну енергонезалежною, – підсумовує очільник ДніпроОВА.
Раніше “Особи” також інформували: В Україні встановлять сонячні панелі на всіх адмінбудівлях.



















