Із заявою про пограбування до поліції звернулася мати хлопця. Вона повідомила, що в центральній частині міста біля будинку невідомий відібрав гаджет у її сина.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Поліцейські з`ясували, що хлопець гуляв у дворі будинку, де до нього підійшов підліток та розпочав спілкування. Під час розмови підозрюваний побачив, як дитина дістала з кишені телефон аби підсвітити у темряві. Зловмисник скориставшись слушним моментом, вихопив з його рук гаджет та втік.
Оперативники кримінальної поліції Кам`янського районного управління поліції встановили, що до злочину причетний 15-річний місцевий підліток. Також вдалося розшукати й викрадений мобільний телефон, який зловмисник заховав у схованку.

За погодженням з Кам`янською окружною прокуратурою злодію повідомили про підозру за ч. 4 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України.
Раніше “Особи” також сповіщали: Пограбував літню жінку: на Синельниківщині затримали 46-річного нападника.



















