За результатами обстеження у дитячому дошкільному закладі фахівці Держпродспоживслужби встановили чисельні порушення вимог чинного санітарного законодавства.
Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби області.
“Усі діти захворіли одночасно та були госпіталізовані до інфекційного відділення міської лікарні з діагнозом “кишкова інфекція вірусної етіології”. Захворювання проявлялось підвищенням температури, багаторазовою блювотою та рідкими випорожненнями”, — сказано в повідомленні.
Зокрема, порушена індивідуальність при використанні шафок та засобів гігієни дітей, не забезпечені умови для дотримання особистої гігієни вихованцями та персоналом закладу в найпростішому укритті, відсутня інформація щодо режиму генеральних прибирань, обробки та миття іграшок, горщиків тощо.
Керівнику дитсадка направили розпорядження щодо усунення порушень із заходами та термінами виконання.
Раніше “Особи” також сповіщали: Яка епідемічна ситуація на Дніпропетровщині.



















