Під час того, як чоловік порався у землі біля могили на кладовищі, змія вкусила його за ногу. Потім вона вжалила його ще раз за руку. Постраждалий одразу викликав швидку допомогу.
Про це розповіла фельдшерка Лариса Биданцева на своїй сторінці у Facebook.
Медики закликають жителів Дніпропетровщини бути уважними на природі. Якщо вас вжалила змія чи гадюка – негайно звертайтеся за медичною допомогою.
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині протягом доби вогонь знищив понад 41 га природних екосистем”.



















