Новини

Епідемічна ситуація на Дніпропетровщині: гострі кишкові захворювання пішли на спад

Щодо епідемічної ситуації на Дніпропетровщині поінформував голова обласної ради Микола Лукашук.

199Переглядів

В області почав знижуватися рівень захворюваності на гострі кишкові інфекції – за останній тиждень виявили 126 випадків, що на 12% менше попереднього.

Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.

За його даними, захворюваність на ГРВІ у області також продовжує спадати. Захворіли 3240 людей – це на 5% менше, ніж минулого тижня.

COVID-19 заразилися 89 мешканців регіону.

При цьому в Дніпропетровській області продовжують реєструвати поодинокі випадки коклюшу – цього тижня виявили 5 хворих у Кривому Розі, Дніпрі й П`ятихатській громаді.

Раніше “Особи” також інформували: У воді біля двох пляжів Дніпропетровщини виявили холероподібний вібріон.

Залишити відповідь