Новини

На Дніпропетровщині діти провалилися під кригу: загинули двоє хлопчиків

На Дніпропетровщині на водоймі загинули двоє дітей. Ще одного хлопчика доправили до лікарні.

305Переглядів

Вдень 8 березня у селищі Славгород Славгородської територіальної громади Синельниківського району дитина провалилася під лід на місцевому ставку. На місце події оперативно прибули водолази ДСНС, які на глибині 2 метри, за 80 метрів від берега, виявили та підняли на поверхню тіло 9-річного хлопчика.

Про це повідомляє ДСНС Дніпропетровської області.

Ще один нещасний випадок стався у Дніпрі, в Новокодацькому районі. Там двоє дітей опинилися на кризі посеред водойми. Місцевий житель побачив 8-річного хлопчину на березі та допоміг йому дістатися додому. Після чого хлопчика з переохолодженням госпіталізували до лікарні.

Інший хлопчик зник. Водолази ДСНС провели пошукові роботи. О 20:35, на глибині 4 метри та на відстані 40 метрів від берега, вони знайшли та підняли тіло 7-річного хлопця.

“Надзвичайники закликають батьків контролювати місця перебування своїх дітей. Вихід на тонку кригу є надзвичайно небезпечним і може призвести до трагічних наслідків”, – йдеться у повідомленні ДСНС.

Раніше “Особи” також писали: “У Нікопольському районі поліцейський офіцер громади допоміг жінці, яка мало не замерзла у власній оселі”.

Залишити відповідь