Вдень 8 березня у селищі Славгород Славгородської територіальної громади Синельниківського району дитина провалилася під лід на місцевому ставку. На місце події оперативно прибули водолази ДСНС, які на глибині 2 метри, за 80 метрів від берега, виявили та підняли на поверхню тіло 9-річного хлопчика.
Про це повідомляє ДСНС Дніпропетровської області.
Ще один нещасний випадок стався у Дніпрі, в Новокодацькому районі. Там двоє дітей опинилися на кризі посеред водойми. Місцевий житель побачив 8-річного хлопчину на березі та допоміг йому дістатися додому. Після чого хлопчика з переохолодженням госпіталізували до лікарні.
Інший хлопчик зник. Водолази ДСНС провели пошукові роботи. О 20:35, на глибині 4 метри та на відстані 40 метрів від берега, вони знайшли та підняли тіло 7-річного хлопця.
“Надзвичайники закликають батьків контролювати місця перебування своїх дітей. Вихід на тонку кригу є надзвичайно небезпечним і може призвести до трагічних наслідків”, – йдеться у повідомленні ДСНС.
Раніше “Особи” також писали: “У Нікопольському районі поліцейський офіцер громади допоміг жінці, яка мало не замерзла у власній оселі”.





















