Новини

На Дніпропетровщині директорка завдала 150 тис. грн збитків під час ремонту дитсадка

У Дніпропетровській області судитимуть директорку підприємства за махінації під час ремонту дитсадка.

221Переглядів

Директорка ТОВ заволоділа бюджетними коштами селищної громади Дніпропетровщини під час заміни опалювального обладнання в дитсадку.

Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.

У квітні 2023 року, за результатами тендеру, представники Управління освіти, молоді та спорту Петриківської селищної ради уклали договір з директором ТОВ про закупівлю послуг з установки радіаторів опалення у дитсадку. Замість обговореного у документації, було встановлено обладнання, яке не відповідає технічним вимогам та значно дешевше за вартістю. Власниця фірми, знаючи це, підписала та завірила печаткою акт приймання виконаних робіт.

Так, державному бюджету було завдано збитків майже на 150 тисяч гривень.

“Слідчі відділення поліції №10 Дніпровського районного управління поліції скерували обвинувальний акт до суду. Досудове розслідування за ч.4 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України здійснювалося за процесуального керівництва Слобожанської окружної прокуратури”, – повідомили в поліції.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині перевірили тендери та заощадили 3,7 млн грн”.

1 коментар

Залишити відповідь