Новини

На Дніпропетровщині перевірили тендери та заощадили 3,7 млн грн

На Дніпропетровщині продовжує працювати робоча група «Прозорість та підзвітність».

376Переглядів

На крайньому засіданні робочої групи на двох тендерах зекономили майже 3,7 млн грн. Замовнику вказали за завищені ціни. Рекомендували їх передивитись.

Про це повідомили в ДніпроОВА.

Так, в Солонянській громаді переглянули закупівлю послуг з ремонту мереж водопостачання. Замовники зменшили суму договору на півтора мільйона гривень.

У Кам’янському скоротили видатки на реконструкцію одного з навчальних закладів. Загалом на 2,2 млн грн.

«Фахівці робочої групи постійно моніторять закупівлі. Аби попередити нераціональні витрати бюджетних коштів. Перевіряють заявлені у тендерних договорах ціни – чи відповідають вони ринковим. Витрачати зайве – недоцільно. Особливо зараз – у війну. Адже кожна гривня має йти на Перемогу», – зазначив перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Андрій Кульбач.

Загалом завдяки роботі групи «Прозорість та підзвітність» у регіоні заощадили понад 804 млн грн.

Раніше “Особи” також писали: “Поліція охорони у Кривому Розі придбає нову Toyota Camry за 1,5 млн грн”.

1 коментар

Залишити відповідь