На Дніпропетровщин на минулому тижні померла 14-річна дитина, яка захворіла на правець. Це гостре інфекційне захворювання, при якому вражається нервова система з розвитком судом, які поширюються на м’язи всього тіла.
Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук. Він також розповів про ситуацію з іншими хворобами на Дніпропетровщині.
COVID-19 в області йде на спад. Минулого тижня захворіли понад 1 200 людей, серед них близько 300 дітей. У лікарнях перебували 147 пацієнтів. Летальних випадків не зафіксовано.
До лікарів звернулися майже 9,7 тисяч жителів області хворих на ГРВІ. Половина з них – діти.
Після переміщень і евакуації почастішали випадки інфекцій. Надалі трапляється кашлюк. Зафіксовано 23 випадки кору. Протягом тижня також виявили один випадок ботулізму у дорослого. Він у важкому стані.
Загалом епідеміологічна ситуація контрольована.
“У громадах працюють мобільні амбулаторії Центру контролю та профілактики хвороб. Минулого тижня вони були у Верхівцівській та Петриківській громадах. Мешканці могли безкоштовно пройти тести на ВІЛ, туберкульоз, вірусні гепатити та інші інфекції, а також отримати поради лікарів”, – повідомив Микола Лукашук.
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині розширюють мережу соціальних автобусних маршрутів”.



















