Жителі віддалених сіл і селищ Дніпропетровщини мають можливість користуватися безкоштовними автобусами. Наразі в області працюють 37 пільгових маршрутів. Але їх стане більше.
Про це повідомили у ДніпроОВА.
За допомогою такого транспорту мешканці можуть з’їздити до лікарні, відвідати банк, пенсійний фонд або соціальні установи.
«Соціальні автобусні маршрути – необхідність для жителів віддалених територій. На Дніпропетровщині до створення таких долучилася гуманітарна місія «Проліска», працюємо разом. Вже запущені 14 маршрутів у Синельниківському, 12 у Дніпровському, 6 у Криворізькому і 5 у Нікопольському районах. Щомісяця ними користуються близько 5 тис жителів області», – написав начальник ОВА Сергій Лисак.
У регіоні планують розвивати мережу. Найближчим часом збираються запустити ще десяток соціальних маршрутів. Вони працюватимуть у Юріївській та Вербківській громадах Павлоградського району і Святовасилівській Дніпровського.
Нагадаємо, що “Особи” раніше також писали: На Дніпропетровщині знову запрацював соціальний автобус для мешканців прифронтових сіл.



















