Новини

На Дніпропетровщині планують вилучити майже 4 млрд грн з реверсної дотації

У Дніпропетровській області з обласного бюджету хочуть вилучити 875 млн грн, а загалом з громадами області — 3,9 млрд грн.

320Переглядів

Кабмін планує застосувати реверсну дотацію на Дніпропетровщині як з обласного бюджету, так і з бюджетів 16 громад. Загальний обсяг реверсу з області становить 23% від загального обсягу реверсу по країні. Мова йде про вилучення з обласного бюджету 875 млн грн, а загалом з громадами області — 3,9 млрд грн.

Про це повідомив голова обласної ради Микола Лукашук та зазначив, що це погіршить фінансування важливих об’єктів на балансі області.

“Вилучення 875 мільйонів гривень з обласного бюджету прифронтового регіону зменшить можливості фінансувати підтримку вищезазначених закладів та громад, знизить рівень співфінансування заходів по обороні країни, підготовки критичної інфраструктури до зими, допомоги ВПО та покриття інших важливих витрат”, — написав Микола Лукашук.

Він додав, що необхідно зберегти механізм 2023 та 2024 років, коли вилучення з місцевих бюджетів не проводилося.

Микола Лукашук звернувся з цього приводу до Української асоціації районних та обласних рад з проханням розглянути питання на засіданні правління.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі відкрили транзитний центр для евакуйованих з Донеччини”.

Залишити відповідь