Новини

Спортсмени з Дніпропетровщини вибороли 15 медалей на чемпіонаті України з боксу

Спортсмени з Дніпропетровської області здобули призові медалі на Чемпіонаті України з боксу серед юнаків та дівчат.

233Переглядів

З 2 по 11 листопада в селі Бояни Чернівецької області відбувся чемпіонат України з боксу серед юнаків та дівчат. У ньому взяли участь спортсмени Дніпропетровщини, які здобули 15 медалей.

Про це йдеться на сайті регіонального Відділення Національного олімпійського комітету.

Результати спортсменів:

  • Серед дівчат чемпіонками стали Анна Кушніренко, 38 кг (Дніпро), Аліна Тищенко, 40 кг (Дніпро), Злата Вовк, 48 кг (Дніпро), Ксенія Савіна, 54 кг (Іларіонове).
  • Срібну медаль здобула дніпрянка Анастасія Мішура, 57 кг.
  • Бронзовими призерками стали Аріанна Пономарьова, 36 кг (Кривий Ріг), Регіна Габітова, 40 кг (Дніпро), Поліна Мороз, 60 кг (Дніпро), Софія Коваленко, 70 кг (Іларіонове).
  • Збірна команда Дніпропетровської області серед дівчат посіла I загальнокомандне місце.
  • Серед хлопців чемпіонами стали Ярослав Сенейко, 57 кг (Васильківка) та Богдан Затуливітер, 90 кг (Кривий Ріг).
  • “Срібло” отримали Данило Лядський, 54 кг (Дніпро) та Архип Давидюк, 66 кг (Кривий Ріг).

Раніше “Особи” також писали: “Дніпровські гімнасти вибороли 11 медалей на Чемпіонаті України серед молоді та юніорів”.

Залишити відповідь