Новини

На Дніпропетровщині п’яна жінка вкусила підлітка за шию

11 серпня до Нікопольської швидкої допомоги надійшов виклик "укушена рана шиї у 15-річного хлопця".

286Переглядів

На виклику фельдшер застала 15-річного підлітка, його маму у збудженому стані та наряд поліції. У хлопця були дві укушені рани – одна в ділянці шиї, друга в ділянці плеча, на місцях укусів – сліди від зубів, підшкірні гематоми та місцями невеликі ранки, навколо ран – кров.

Про це повідомила медик Валентина Марченко у Facebook.

За словами потерпілого, він гуляв із хлопцями на вулиці, коли до них підійшла невідома п’яна жінка та почала сваритися. Він щось відповів їй, а жінка не довго думаючи, підбігла до хлопця ззаду і схопила зубами спочатку за шию, прокусила до крові, а потім за руку в області нижньої третини плеча, теж прокусила шкіру і втекла.

Хлопець побіг додому, мама його дуже засмутилася, викликала екстрену медичну допомогу та поліцію.

Фельдшер провела обробку ран. Від запропонованої госпіталізації потерпілий відмовився, фельдшер узяла з нього обіцянку звернутися до сімейного лікаря.

Раніше “Особи” також сповіщали: Вдарила ножем у груди та втекла: у Дніпрі затримали підозрювану.

Залишити відповідь