Новини

У дніпрянина, який порушив правила дорожнього руху, виявили наркотики та зброю

Чоловіка на ВАЗі зупинили за перевищення швидкості, а потім поліція знайшла у нього наркотичні речовини та зброю.

728Переглядів

25 квітня патрульні поліцейські зупинили водія автомобіля “ВАЗ” за порушення правил дорожнього руху.

Про це інформує ГУНП у Дніпропетровській області.

При поверхневому огляді у чоловіка правоохоронці виявили сліп-пакети з канабісом та травматичний пістолет, перероблений на вогнепальну зброю.

На місці події працювала слідчо-оперативна група  Дніпровського райуправління № 2. Працівники поліції вилучили наркотики та направили на експертне дослідження.

Слідчі відділення поліції повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України.

Слідчі завершили досудове розслідування відносно фігуранта та обвинувальний акт скерували до суду.

Раніше “Особи” також писали: 30-річний дніпрянин вкрав вантажний фургон та потрапив на ньому в ДТП.

 

Залишити відповідь