Злочин стався 26 липня після 19:00 на вулиці Історичній міста Марганець. Троє невідомих чоловіків проникли на територію домоволодіння, побили 66-річну жінку, забрали її прикраси та майже 250 тис. гривень. На місце викликали поліцію.
Поліцейські провели огляд місця події, зафіксували покази потерпілої та свідків, а також вилучили речові докази. Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
За фактом розбійного нападу слідчі відкрили кримінальне провадження за ст.4 ст. 187 (розбій, вчинений в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.
Наразі нападників розшукують. Їм загрожує покарання – позбавлення волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років із конфіскацією майна.
Раніше “Особи” також писали: “Обстріли двох районів, збиті БпЛА: події війни на Дніпропетровщині”.



















