Новини

На Дніпропетровщині відновили рух двох приміських потягів

З 5 серпня у Криворізькому районі відновили роботу два приміські електропоїзди.

233Переглядів

Вони курсуватимуть між станціями Кривий Ріг та Верхівцеве. Актуальний графік курсування транспорту вже доступний на сайті “Придніпровської залізниці”.

Про це повідомляє Придніпровська залізниця.

Електрички перевозитимуть пасажирів за таким розкладом:

  • № 6538 Кривий Ріг-Головний – Верхівцеве. Відправлення о 06:31. Прибуття о 08:53;
  • № 6415 Верхівцеве – Кривий Ріг-Головний. Відправлення о 09:38. Прибуття о 12:49.

Нагадаємо, що раніше через брак електроенергії кілька приміських електричок було відмінено.

Раніше “Особи” також повідомляли: Укрзалізниця планує побудувати власні електростанції.

Залишити відповідь