Новини

На Дніпропетровщині відзначили працівників культури та майстрів народного мистецтва

На Дніпропетровщині із професійним святом привітали працівників культури і майстрів народного мистецтва.

438Переглядів

Працівників культури, майстрів народного мистецтва та артистів відзначили подяками начальника ОВА та вітальними листами. Для них виступили музичні, хореографічні та вокальні колективи. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«У війну всі заклади культури продемонстрували єдність. Деякі з них відкрили в себе Пункти незламності. Майстри петриківського розпису організували арт-терапію для військових. Театри виїжджають з гастролями на передову. І попри все вони показують вистави. Та відіграють велику роль у підтримці ментального здоров’я глядачів», – зазначила заступник очільника області Ірина Грицай.

Святковий концерт для митців організували викладачі та студенти Дніпровського фахового мистецько-художнього коледжу культури. Також провели художню виставку. На картинах зображені витинанки, об’ємні аплікації, живопис та петриківський розпис.

«Хочеться подякували всім працівникам культури, які вирощують ці зерна національної свідомості, ідентичності. І врешті решт нашого спротиву», – наголосила директорка Дніпровського фахового мистецько-художнього коледжу культури Інна Рудкевич.

Загалом в регіоні – понад 12 тисяч працівників культури.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі працюватиме пересувний музей”.

1 коментар

Залишити відповідь