Ввечері та вночі в області українські захисники приземлили 9 ворожих БпЛА.
Про це на ранок повідомив начальник ДніпроОВА.
За повідомленням Повітряних сил ЗСУ, станом на 09.00 підтверджено збиття 65-ти у безпілотників різних типів у Харківській, Полтавській, Сумській, Кіровоградській, Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Миколаївській та Одеській областях.
32 ворожі безпілотники-імітатори — локаційно втрачені (без негативних наслідків). Внаслідок ворожої атаки постраждали Одещина, Сумщина та Донеччина.
Як пише Лисак, гучно було у Дніпровському районі. Там пошкоджена АЗС. Горіла суха трава.
Продовжувалися удари по Нікопольщині – райцентру, Марганецькій і Червоногригорівській громадах. Агресор застосовував РСЗВ “Град”, артилерію та дрон-камікадзе. Люди не постраждали.
Протягом минулого дня агресор атакував Нікопольщину артилерією, дронами-камікадзе та скидав боєприпаси з БпЛА. Під ударом були Нікополь, Марганецька та Мирівська громади. На щастя, минулося без жертв та поранених.
По Межівській громаді, що на Синельниківщині, російська армія поцілила безпілотником. Пошкоджені 2 приватні будинки. Головне, що не постраждали люди.
Раніше “Особи” також інформували: Січеславські десантники взяли під контроль населений пункт Котлине біля Покровська (відео).



















