Новини

У лютому Україна збільшила імпорт електроенергії, головні постачальники – Угорщина та Словаччина

Країни ЄС, які найбільше критикують Україну та схиляють її до миру с росією, продають нам найбільше електроенергії.

330Переглядів

У лютому 2025 року Україна збільшила імпорт електроенергії на майже 30%, у порівнянні з січнем 2025 — до 244 тис. МВт-год.

Про це повідомляє профільне видання ExPro.

Найбільше електроенергії було імпортовано з Угорщини, 35% від загального обсягу, та зі Словаччини — 30%.

Найменше електроенергії поставили з Молдови (частина обсягів — можливо реімпорт з Румунії). За місяць імпорт з Угорщини зріс на 77%. У порівнянні з лютим 2024 імпорт електроенергії зріс в 2,9 разів.
Водночас, рівень використання зарезервованого перетину використовується лише на 30−50%, в залежності від доби.

У січні 2025 р. Україна скоротила імпорт електроенергії на 56%, у порівнянні з груднем 2024 р. – до майже 189 тис. МВт-год.

Раніше “Особи” також писали: В країнах ЄС зменшили виплати для українців: де і на скільки.

Залишити відповідь