Минулої суботи, 14 червня, в Підгородньому до Міжнародного олімпійського дня Відділення НОК України в Дніпропетровській області провело змагання з пляжного волейболу серед жіночих команд сільських, селищних та міських територіальних громад області.
Про це повідомляє Відділення НОК у Дніпропетровській області.
За звання найсильнішої команди Дніпропетровщини з пляжного волейболу змагались понад 60 учасників з 16 територіальних громад області. Перемогу здобули господарки – команда Підгородненської ТГ. Віцечемпіонкою стала команда Богданівської ТГ, бронзова призерка – команда Слобожанської ТГ.
В змаганнях взяли участь члени Відділення НОК України в Дніпропетровській області – голова ГО ДТО ВФСТ «Колос» Микола Берест та Президент Федерації волейболу Дніпропетровської області Віталій Моргун.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпропетровській облраді відзначили донорів крові”.
























