Новини

На Дніпропетровщині за антисемітські вислови судили настоятеля храму

На Дніпропетровщині винесли вирок православному священнику, який поширював у TikTok антисемітські вислови.

334Переглядів

Настоятеля храму на честь Ікони Божої Матері “Призри на смирення” парафії Камʼянської єпархії УПЦ звинуватили у розпалюванні релігійної ворожнечі та антисемітизмі.

Про це повідомляє  “Відкритий”, посилаючись на Новомосковський міськрайонний суд.

Настоятель з мобільного телефона зробив публікацію в соціальній мережі TikTok, яка містила ксенофобську лексику щодо євреїв.

Під час судового процесу обвинувачений звернувся з проханням про укладення угоди про визнання вини. Йому призначили покарання – два роки позбавлення волі.

З огляду на те, що підсудний є батьком вісьмох дітей, шестеро з яких неповнолітні, і раніше не мав судимостей, вирок замінили на умовний однорічний строк. Мобільний телефон батюшки конфіскували у дохід держави.

Раніше ми також писали про те, що тюремний строк отримав клірик УПЦ (МП) на Дніпропетровщині, який закликав вірян допомагати рашистам.

Залишити відповідь