У порівнянні з попереднім тижнем захворюваність зросла на 4,5%. Епідемічний поріг перевищено на 19,1%.
Про це повідомляється на сайті обласного лабораторного центру МОЗ України.
До лікарень госпіталізували 851 хворого, у тому числі 408 дітей. Із початку епідемічного сезону проти грипу вакцинували понад 10 тисяч людей.
За звітний тиждень зареєстрували два летальних випадки: від грипу А та COVID-19. Хворі старші 60 років мали супутні захворювання та не були щеплені.
Через зростання захворюваності на ГРВІ серед дітей на дистанційне навчання переведено окремі класи, школи по всій області.
Раніше “Особи” також сповіщали: Епідпоріг захворюваності на ГРВІ у Дніпропетровській області перевищено на 14,1%.



















