Новини

На Дніпропетровщині затримали двох коригувальників ракетних ударів

На Дніпропетровщині затримали двої агентів фсб, які наводили російські ракети на область.

303Переглядів

Агентурну мережу фсб викрили у серпні цього року. Тоді контррозвідники СБУ затримали 6 учасників, які коригували ракетно-дронові атаки по регіону. Основними цілями ворога були об’єкти військової та критичної інфраструктури. Наразі затримали ще двох агентів групи: 56-річний керівник охорони одного з місцевих підприємств та 48-річна жінка, яка проживала у передмісті Дніпра.

Про це повідомили в СБУ.

За вказівкою одного куратора вони готували координати для повітряних ударів по локаціях Сил оборони та об’єктах Укрзалізниці, які задіяні у переправленні бойової техніки та боєприпасів на фронт. Також зловмисники відслідковували маршрути руху військових колон ЗСУ у напрямку передової.

“Щоб отримати розвіддані ворожі поплічники об’їжджали вулиці обласного центру та прилеглих територій, де фіксували «потрібні» об’єкти. У подальшому агенти готували «звіти», які відправляли до фсб у вигляді геолокацій потенційних цілей з їхнім детальним описом”, – повідомили в СБУ.

Зрадників затримали у них вдома. Під час обшуку у них вилучено мобільні телефони із доказами злочинної діяльності.

Слідчі Служби безпеки повідомили агентам про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану). Зловмисники перебувають під вартою без права внесення застави. Їм загрожує довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна.

Раніше “Особи” також писали: “У 2024 році Міноборони допустило до експлуатації понад 600 зразків вітчизняної зброї”.

1 коментар

Залишити відповідь