Новини

На базі БК «Дніпро» пройшли перші тренування з баскетболу на кріслах колісних

Новостворена команда складається з ветеранів, які втратили нижні кінцівки на війні.

305Переглядів

Новостворена команда з баскетболу на кріслах колісних «ТитаниUA» провела перше тренування. У складі збірної ветерани, які пройшли бойовий шлях та реабілітацію після тяжких поранень. 

Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.

Розвиток адаптивного спорту – один з проявів Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, яку впроваджують за ініціативи Першої леді Олени Зеленської.

В.о. начальника  ОВА Владислав Гайваненко подякував легендам з БК «Дніпро». За те, що надали свій зал та прийшли з подарунками підтримати захисників.

«Круто, що ветерани зацікавилися баскетболом. Грати на візках непросто, але команда наполегливо займається, проявляє характер. Бачу, що вже намічається сезон. Ми будемо вболівати за наших Титанів. Ділитися досвідом. Наприклад, як правильно та влучно кидати м’яч», – сказав гравець БК «Дніпро» Максим Закурдаєв.

Команда вже склала розклад тренувань. Поставила за мету підготуватися й виступити на змаганнях. А ще запрошує нових учасників.

«Показуємо, що навіть втративши кінцівки можна вести активний спосіб життя, займатися спортом. Я, як капітан команди, буду залучати побратимів до нашої збірної. Аби ті хлопці, з якими трапилося те ж, що і зі мною, поверталися у суспільство. Плануємо ставати чемпіонами. Чому б ні. Ми амбіційні», – розповів капітан баскетбольної команди на кріслах колісних Максим Яковлев. 

Ветеранську команду презентували у середині жовтня. Під час першої домашньої гри між БК «Дніпро» та «Запоріжжя» у новому баскетбольному сезоні.

Раніше “Особи” також сповіщали: Змагання з тхеквондо у Румунії: спортсмени з Дніпропетровщини вибороли 5 медалей.

Залишити відповідь