Новини

Нарколабораторію із щомісячним прибутком понад 3 млн грн викрили у Кривому Розі

Мешканець Кривого Рогу організував наркобізнес та залучив до незаконної діяльності ще 10 осіб.

219Переглядів

Організатору та десяти спільникам повідомлено про підозру у створенні, керівництві злочинною організацією, а також незаконному виробництві та збуті психотропних речовин.

Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.

За даними слідства, мешканець Кривого Рогу організував наркобізнес та залучив до незаконної діяльності ще 10 осіб. Учасники злочинної організації облаштували нарколабораторію на території міста, у якій виготовляли метамфетамін.

Фігуранти розповсюджували «товар» по всій території України, доставляли замовлення клієнтам поштою, або передавали «з рук в руки».

За попередніми підрахунками, щомісячний прибуток від незаконної діяльності становив понад 3 млн гривень.

У ході проведення майже 50 санкціонованих обшуків було вилучено наркотичні засоби та психотропні речовини, обладнання для їх виготовлення, телефони, чорнові записи, банківські картки, готівку у різних валютах, автомобілі.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

 

Раніше “Особи” також сповіщали: Група криворіжців вирощувала канабіс та збували у вигляді солодощів.

Залишити відповідь