Дніпряни все ще вимагають збільшити фінансування ЗСУ з 2-х до 20%.
Про це йдеться у пресрелізі організаторів заходу, який отримали “Особи”.
Міськрада ігнорує петицію в 11 000 підписів щодо скасування недоцільних тендерів та збільшення фінансування ЗСУ за їхній рахунок до 20% бюджету, натомість більшість дніпрян не звертають увагу на проблему, споживаючи інформацію з проплачених ЗМІ. Мерія не надала по петиції взагалі ніякої прямої відповіді. Тому громадяни просять дати її зараз, на сесії 22 травня (наступна середа).
Активісти провели визначальний перформанс. Одні (мерія) — брешуть на закупівлях-витратах та допомозі ЗСУ, інші (більшість дніпрян) — закриваючи очі, довіряють чиновникам на «слово» (за відео, символ віри — «лапша» на вухах людей). Люди пояснюють, що піар мерії, що становить на зараз більше 200 мільйонів на рік, «робить» свою справу, натомість ці гроші можна було б направити на підтримку наших Сил оборони.
Основні гасла акції: «Бюджет міста 19 млрд. Де 20% на ЗСУ?!», «Фронт йде до Дніпра! Де 20% на ЗСУ?», «20% на ЗСУ!», «Не піар, а дрони», «Скільки треба ще смертей, щоб пішов туман з очей».
Увага! Це — останній пікет перед сесією міської ради, де знов переглядатимуть бюджет. Люди вимагають змінити пріоритети в його розподілі: спочатку захист життя, потім — благоустрій. І, щоб не було, як на останній сесії, коли витратний бюджет міста збільшився на 1 млрд грн, з якого виділили 340 млн на благоустрій, зокрема, перекладання бруківки, та 180 млн на ЗСУ.
Додатково. За недоцільними закупівлями по благоустрою, 77 млн гривень в буквальному сенсі було використано у перекладанні однієї бруківки на іншу (за тендером).
Раніше “Особи” також писали: Коштовні люки життя не врятують! – «Гроші на ЗСУ».





























2 коментарі