Вночі оборонці неба збили над областю 2 шахеди.
Про це о 7.30 повідомив начальник ДніпроОВА.
За словами Лисака, Нікопольщина була під ударами ворога з вечора і до ранку. Агресор застосовував дрони-камікадзе, важку артилерію і РСЗВ “Град”. Гатив по Нікополю, Марганецькій, Червоногригорівській і Покровській громадах.
Зайнялася суха трава – вогонь рятувальники вгамували. Пошкоджені 5 приватних будинків, 3 господарські споруди, гараж, авто, лінія електропередач.
Атакувала російська армія і Криворіжжя. На Грушівську громаду спрямувала БпЛА.
Фото пошкоджених будинків у Нікопольському районі.
Всюди минулося без загиблих та постраждалих.
За повідомленням Повітряних сил ЗСУ, цієї ночі росіяни атакували Україну двома балістичними ракетами «Іскандер-М»/KN-23 із Воронезької області та 38-ма ударними БпЛА типу «Shahed» із районів Приморсько-Ахтарськ та Курськ. Було збито 30 ворожих БпЛА у Миколаївській, Вінницькій, Сумській, Кіровоградській, Херсонській, Чернігівській, Дніпропетровській та Черкаській областях.
Раніше “Особи” також писали: На Нікопольщині ворог використав для атак біля 25 дронів, вночі над Дніпропетровщиною збивали шахеди.






















