Протягом минулого дня російські війська понад десяток разів атакували Нікопольський район. Двічі з важкої артилерії, девʼять разів скеровували дрони-камікадзе.
Про це повідомляє ДніпроОВА.
1 грудня окупанти гатили по Нікополю та Марганецькій громаді. Постраждав 60-річний чоловік. Він госпіталізований з мінно-вибуховою травмою. Медики надають потерпілому усю необхідну допомогу.
В районі пошкоджені АЗС, три багатоповерхівки, приватний будинок, авто та парник.
Ввечері та вночі у Дніпропетровській області по ворожих цілях працювала ППО.
Ще двічі агресор обстрілював Нікополь з важкої артилерії. Там знищений гараж. Пошкоджені 6 приватних будинків, авто, лінія електропередач, газогін. Люди під час останніх обстрілів не постраждали.
Раніше “Особи” також інформували: У Нікопольському районі ворог завдав прицільного удару по рятувальникам.






















