За даними Жовтоводського міжгромадського відділу обласного центру контролю та профілактики хвороб, спостерігається зростання рівня захворюваності майже на 40% та перевищення обласного епідпорогу майже на 20%.
Про це повідомили у Telegram-каналі Жовтоводської міської ради.
У міськраді зазначили, що у період із 6 по 12 лютого на грип та ГРВІ захворіли 330 людей, понад половина з них – діти шкільного віку.
Онлайн навчання триватиме тиждень: з 18 по 24 лютого включно.
Впродовж минулого тижня в області зареєстровано 15 387 випадків захворювання на ГРВІ. Порівняно з минулим тижнем захворюваність зросла на 10,8 відсотка. 53% захворілих — діти. Серед дітей захворюваність зросла на 9%, а серед дорослого населення майже на 13%.
Через зростання захворюваності серед дітей на дистанційне навчання перевели окремі класи в громадах Дніпровського, Криворізького, Павлоградського районів. Загалом понад дві тисячі учнів.
Раніше “Особи” також сповіщали: Понад дві тисячі учнів на Дніпропетровщині перевели на дистанційне навчання.



















