Новини

Через високу захворюваність на ГРВІ у Жовтих Водах школярі будуть навчатися онлайн

Через зростання захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції всі школи Жовтих Вод на Дніпропетровщині на тиждень переходять на дистанційне навчання. На ранок 17 лютого через хворобу до шкіл не прийшли 727 дітей, що становить більш як 18% від загальної чисельності школярів по місту.

309Переглядів

За даними Жовтоводського міжгромадського відділу обласного центру контролю та профілактики хвороб, спостерігається зростання рівня захворюваності майже на 40% та перевищення обласного епідпорогу майже на 20%.

Про це повідомили у Telegram-каналі Жовтоводської міської ради.

У міськраді зазначили, що у період із 6 по 12 лютого на грип та ГРВІ захворіли 330 людей, понад половина з них – діти шкільного віку.

Онлайн навчання триватиме тиждень: з 18 по 24 лютого включно.

Впродовж минулого тижня в області зареєстровано 15 387 випадків захворювання на ГРВІ. Порівняно з минулим тижнем захворюваність зросла на 10,8 відсотка. 53% захворілих — діти. Серед дітей захворюваність зросла на 9%, а серед дорослого населення майже на 13%.

Через зростання захворюваності серед дітей на дистанційне навчання перевели окремі класи в громадах Дніпровського, Криворізького, Павлоградського районів. Загалом понад дві тисячі учнів.

Раніше “Особи” також сповіщали: Понад дві тисячі учнів на Дніпропетровщині перевели на дистанційне навчання.

Залишити відповідь