Новини

У Дніпрі відремонтували центр тимчасового перебування для переселенців

У Дніпрі відремонтували центр тимчасового перебування для майже сотні переселенців, які приїхали до міста, тікаючи від війни.

446Переглядів

Ремонт профінансували урядові партнери країн Північної Європи та УВКБ ООН. У центрі капітально відремонтували два поверхи. Там замінили комунікації та вікна, облаштували 40 житлових кімнат, привели до ладу місця загального користування. Також – зробили стяжку підлоги, замінили вікна, систему водопостачання, каналізації, опалення та вентиляції, оновили електропроводку. Оснастили ванні кімнати та вбиральні. А ще, встановили ліфт для людей з інвалідністю, передали всі необхідні меблі та кухонне приладдя.

Про це повідомили в ДніпроОВА.

«З перших днів повномасштабної війни ми підтримували людей, які рятувались від атак. Допомагали їм отримати доступ до безпечного і комфортного тимчасового житла в громадах. Вони досі залишаються там, бо не мають куди повернутися. Тому вкрай важливо забезпечити їм гідні умови. Ремонтуючи ці заклади, ми одразу покращуємо добробут мешканців та створюємо більше спальних місць», – сказала представниця УВКБ ООН в Україні Кароліна Ліндхольм Біллінг.

У центрі зараз проживає 86 переселенців. В одній кімнаті – від двох до чотирьох людей.

Раніше “Особи” також писали: “Окупанти атакували Україну ракетами та дронами: на Дніпропетровщині пошкоджені ліцей і садок”.

Залишити відповідь