Новини

Окупанти вдарили по Нікополю з «Граду» і обстріляли ще дві громади району

Окупанти вдарили по Нікополю з «Граду» і обстріляли ще дві громади району цієї ночі. Вранці 25 березня ворог продовжує терор.

396Переглядів

Від ворожих атак цієї ночі знову потерпала Нікопольщина.

Про обстріли інформують очільники області та міста.

У ДніпроОВА повідомляють, що пізно ввечері окупанти вдарили по Нікополю з РСЗВ “Град”.

Потім взялися за Марганецьку та Мирівську громади. По ним вгатили з важкої артилерії.Загалом по містам та селам району агресор випустив майже півтора десятки снарядів.

Люди неушкоджені.

Обстріли Нікополя підтвердив міський голова Олександр Саюк.

Шановні нікопольці! Вечір, ніч у Нікополі з тривогами, обстрілом. Минулось без постраждалих, без поранених. Інформація уточнюється,– написав він у ранковому зверненні.

Також протягом дня неділі, 24 березня, ворог атакував Нікопольщину 18 разів. Тричі – артилерією та півтора десятками ударних дронів різного типу. Вибухи лунали у районному центрі, Мирівській, Марганецькій і Покровській громадах.

Пошкоджено багатоквартирний будинок, сім приватних осель, пару господарських споруд. Потрощений гараж, ще один – знищений. Побиті два приватні підприємства, інфраструктурний обʼєкт, магазин, автівки, лінії електропередач.

Люди не постраждали. А правоохоронці фіксують результати ворожих обстрілів.

Пообіді того ж дня бійці ПвК “Схід” знищили ворожий безпілотник у Павлоградському районі.

Раніше “Особи” також писали: У громаді Нікопольського району перейменували 30 вулиць: список.

1 коментар

Залишити відповідь