Від ворожих атак цієї ночі знову потерпала Нікопольщина.
Про обстріли інформують очільники області та міста.
У ДніпроОВА повідомляють, що пізно ввечері окупанти вдарили по Нікополю з РСЗВ “Град”.
Потім взялися за Марганецьку та Мирівську громади. По ним вгатили з важкої артилерії.Загалом по містам та селам району агресор випустив майже півтора десятки снарядів.
Люди неушкоджені.
Обстріли Нікополя підтвердив міський голова Олександр Саюк.
Шановні нікопольці! Вечір, ніч у Нікополі з тривогами, обстрілом. Минулось без постраждалих, без поранених. Інформація уточнюється,– написав він у ранковому зверненні.
Також протягом дня неділі, 24 березня, ворог атакував Нікопольщину 18 разів. Тричі – артилерією та півтора десятками ударних дронів різного типу. Вибухи лунали у районному центрі, Мирівській, Марганецькій і Покровській громадах.
Пошкоджено багатоквартирний будинок, сім приватних осель, пару господарських споруд. Потрощений гараж, ще один – знищений. Побиті два приватні підприємства, інфраструктурний обʼєкт, магазин, автівки, лінії електропередач.
Люди не постраждали. А правоохоронці фіксують результати ворожих обстрілів.
Пообіді того ж дня бійці ПвК “Схід” знищили ворожий безпілотник у Павлоградському районі.
Раніше “Особи” також писали: У громаді Нікопольського району перейменували 30 вулиць: список.

























1 коментар