Переселенцям-музикантам вдалося вивезти з Авдіївки своє обладнання: акустичну систему, барабанну установку, гітари, синтезатори. У цьому році вони знайшли приміщення, зробили ремонт та відновили роботу музичного хабу. Він схожий на той, який був в рідному місті. Там відновили репетиції гуртів та проводять творчі заходи.
Про це повідомляє Суспільне.
За словами співзасновника громадської організації “Сила ідей” і “Музична варта” Олексія Савкевича, в Авдіївці музичний простір працював для молоді, яка прагнула навчитися грати.
“В Авдіївці формат був такий: молодь, яка вміє грати на гітарі, на барабанах, вчить того, хто не вміє, якимось азам, основам, того, хто хоче спробувати хоча б як це. Цей простір був як інкубатором музичних гуртів. Починалося все з одного гурта, який там тренувався, а у 2021 році, коли ми проводили третю рок-школу, то в нас виступали на різних концертах вже п’ять гуртів”, — розповів Олексій Савкевич.
Авдіївський музичний гурт “Метаморфоза” взяв участь у конкурсі проєктів “Штукатон” і став переможцем. Музиканти отримали гроші на відкриття рок-школи в Кам’янському.
“Штукатон — це триденний інтенсив, задля того, щоб команди, там було дев’ять команд — могли організувати себе та подати до суддів свою ідею, яку вони хочуть реалізувати. “Ми просили гроші на комбопідсилювачі, наприклад, як у нас “Маршал”, на мікрофон, для виступів на вулиці, і розхідні матеріали — барабанні палички, гітарні струни, медіатори, інше”, — розповіла 18-річна бас-гітаристка гурту Валерія.
Рок-школу на базі музичного простору планують відкрити в Кам’янсьому в травні. Вона буде для учнів з 12 років — переселенців та жителів Дніпропетровщини.
Раніше “Особи” також писали: “Дніпропетровська обласна рада збирається продовжити фінансування академії музики”.























1 коментар