На одній спортивній арені зібралися ветерани, військові та представники силових структур, аби випробувати свої сили, підтримати одне одного та відчути дух братерства.
Про турнір йдеться на сторінці Дніпровської ОВА.
Учасники змагались у жимі лежачи, веслуванні на тренажері, ривку гирі, вправах на ейрбайку та інвастронгу. Атмосфера турніру була пронизана щирою волею до перемоги, підтримкою, повагою й натхненням.
Змагання стали не лише спортивною подією, а й простором реабілітації, єднання та мотивації. Їх реалізовано за підтримки Міністерства у справах ветеранів України, Федерації стронгмену України, її почесного президента Василя Вірастюка та очільника Сергія Конюшка.
«Звитяга Нескорених» – ще один приклад того, як спорт допомагає оборонцям відновлювати сили, повертатися до активного життя та бути частиною потужної спільноти незламних.
Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині ветеранам і родинам полеглих воїнів вручили сертифікати на купівлю житла.





























