Новини

Родина на Синельниківщині після обстрілу тиждень прожила у лісосмузі

У Дніпропетровській області евакуювали родину з дітьми, яка майже тиждень прожила у лісосмузі.

685Переглядів
Під час евакуації родини з села Соснівка Великомихайлівської громади Синельниківського району водій вантажного буса помітив у лісосмузі ще одну родину з дітьми.

Про це повідомляє керівник Гуманітарної місії “Проліска” Євген Каплін у Facebook.

Як зʼясувалося, знайдена родина вже пʼяту добу разом із дітьми живе у лісосмузі просто неба на сирій землі після того, як поруч із їхнім домом впала керована авіабомба.

“Стіни здригались щоночі, село рясно просіювалося руськими КАБами”, — розповіла матір родини пані Олена.

Зазначається, що жінка весь цей час намагалася дізнатися, куди звертатися, аби евакуюватися, але не знала потрібного номера.

Родину одразу ж евакуювали, але, на жаль, їм довелося їхати в евакуацію у вантажній будці зверху на речах родини, яку саме везли із Соснівки.

Наразі з родиною усе добре — їх прихистили знайомі у місті Синельникове.

Раніше “Особи” також сповіщали: До Дніпра з прифронтових сіл евакуювали 800-річних кам’яних баб.

Залишити відповідь