Новини

Поліція фіксує наслідки обстрілів у чотирьох громадах Нікопольського району

Чотири громади Нікопольщини приходять до тями після ворожих обстрілів: поліцейські збирають речові докази.

295Переглядів

2 березні з ранку до пізньої ночі агресор гатив по Нікопольському району. Під прицілом окупантів був районний центр та чотири села Марганецької, Червоногригорівської та Мирівської громади.

Про це інформує ГУНП у Дніпропетровській області.

Під час артобстрілу 2 березня постраждало двоє жінок. Близько 11-ї години, через ворожу атаку одного з сіл Нікопольського району, поранення отримали дві місцеві мешканки. Їм надана необхідна медична допомога.

Крім того правоохоронці задокументували пошкодження транспортного підприємства, приватних будинків, господарських споруд, автівок, сонячних панелей, газогонів та ліній електропостачання. Снарядами ворога побило дах та провалило стіни, повилітали шибки, понівечило двері, фасади та паркани навколо домівок.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального Кодексу України. Тривають слідчі дії.

3 березня впродовж дня Нікопольщина пережила 11 ворожих атак.

Про це повідомили в ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

Гатили росіяни по районному центру, по Марганецькій та Покровській сільській громадах.

В останній постраждала 51-річна жінка. Вона лікуватиметься вдома.

Загалом агресор пошкодив 13 приватних будинків і стільки ж господарських споруд. Ще 2 – знищив. Понівечив 4 авто: легкове та вантажні. Зачепив лінію електропередач.

Ввечері 3 березня Нікопольщина знов була під ворожим ударом.

Як повідомили у ДніпроОВА, по райцентру агресор поцілив дроном-камікадзе. Пошкоджені пошта, приватний будинок та авто. Марганець окупанти обстріляли з важкої артилерії. Зачепили лінію електропередач.

Раніше “Особи” також писали: Парамедики з Дніпропетровщини отримали допомогу від польських партнерів.

 

1 коментар

Залишити відповідь