Новини

За день російська армія вісім разів атакувала Нікопольщину, а вночі вдарила з “Урагану”

4 удари дронами-камікадзе і стільки ж артобстрілів ворога пережила Нікопольщина вдень 4 березня.

209Переглядів

На щастя, люди не постраждали. Але є руйнування.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Дніпропетровській.

Пошкоджене приватне підприємство, 9 осель місцевих. Понівечена господарська споруда, ще одна – зруйнована. Потрощений мікроавтобус і гараж. Зачепило кілька ліній електропередач й газогін. Виникла пожежа, яку оперативно загасили.

По обіді 4 березня у Дніпровському районі військові з ПвК “Схід” збили ракету. Через падіння уламків зайнялася будівля, яку не експлуатували. Вогонь рятувальники приборкали.

Вночі знову гучно було у Нікополі. Окупанти вдарили з РСЗВ “Ураган”.

Про це повідомляє ДніпроОВА.

Загиблих та постраждалих внаслідок цього обстрілу немає.

У решті міст та сіл Нікопольщини, як і в цілому по області, ніс минула без ворожих атак.

В інших областях України вночі відбувались атаки ударних дронів-камікадзе. За інформацією Повітряних сил ЗСУ,  наші ППО знищили 18 з 22 «шахедів» у межах Одещини.

Також “Особи” раніше писали: Поліція фіксує наслідки обстрілів у чотирьох громадах Нікопольського району.

2 коментарі

Залишити відповідь