На щастя, люди не постраждали. Але є руйнування.
Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Дніпропетровській.
Пошкоджене приватне підприємство, 9 осель місцевих. Понівечена господарська споруда, ще одна – зруйнована. Потрощений мікроавтобус і гараж. Зачепило кілька ліній електропередач й газогін. Виникла пожежа, яку оперативно загасили.
По обіді 4 березня у Дніпровському районі військові з ПвК “Схід” збили ракету. Через падіння уламків зайнялася будівля, яку не експлуатували. Вогонь рятувальники приборкали.
Вночі знову гучно було у Нікополі. Окупанти вдарили з РСЗВ “Ураган”.
Про це повідомляє ДніпроОВА.
Загиблих та постраждалих внаслідок цього обстрілу немає.
У решті міст та сіл Нікопольщини, як і в цілому по області, ніс минула без ворожих атак.
В інших областях України вночі відбувались атаки ударних дронів-камікадзе. За інформацією Повітряних сил ЗСУ, наші ППО знищили 18 з 22 «шахедів» у межах Одещини.
Також “Особи” раніше писали: Поліція фіксує наслідки обстрілів у чотирьох громадах Нікопольського району.






















2 коментарі