Новини

Посадовець з Дніпропетровщини завдав екологічних збитків на понад 2,4 млн гривень

Як йому це вдалося та що до цього призвело?

251Переглядів

Через службову недбалість підозрюваного навколишнє середовище було забруднено викидами шкідливих речовин. 

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець, неналежно виконуючи свої службові обов’язки, не вжив заходів для отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферу та організував діяльність агрофірми без відповідних документів.

Екологічну шкоду підтверджено висновками експертизи, а рішенням Господарського суду збитки стягнуто на користь держави в повному обсязі.

Слідчі Самарівського РУП за процесуального керівництва прокуратури повідомили про підозру начальнику виробництва агрофірми у службовій недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України).

Раніше “Особи” також сповіщали: Криворізький водоканал покарали на 700 тис. грн за збитки середовищу.

Залишити відповідь