18 вересня о 18:30 у Великій залі Дніпропетровської філармонії відбудеться урочисте відкриття камерного сезону при свічках.
Про це інформує пресслужба обласної ради.
Цьогорічна програма носить назву «Танці народів Світу – від сакральних до світських».
У програмі:
- Ігор Шамо – Дивертисмент в старовинному стилі;
- Едвард Елгар – Салют, Любов!; Sospiri («Ти зітхаєш»);
- Клод Дебюссі – Священні танці і світські танці;
- Бела Барток – Румунські танці;
- Ніколас Скалькоттас – Чотири грецькі танці;
- Мануель де Фалья – Танець вогню;
- Войцех Кілар – Orawa.
Виконують: Академічний симфонічний оркестр Дніпропетровської філармонії
Диригент: Андрій Рахманін (Київ)
Солістка: Анна Воронова (арфа, Австрія/Україна) – співпрацювала з оркестром Kendlingers K&K Philharmoniker, Franz Lehar Festival та українським проєктом «Пнябзик».
Прес-підхід відбудеться 18 вересня 2025 року о 18:00 у холі першого поверху Дніпропетровської філармонії.
Спікери:
- Олександр Хасапов – директор та художній керівник Дніпропетровської філармонії;
- Андрій Рахманін – диригент.
Для участі обов’язкова попередня реєстрація за телефоном: +38 (067) 22 31 988.
Раніше “Особи” також писали: У Дніпропетровській філармонії урочисто відкриють 86 сезон: що заплановано.



















