55-річний посадовець управління Держпродспоживслужби організував схему видачі посвідчень на право керування сільськогосподарською технікою без фактичного навчання та складання іспитів. А ще залучив до цієї діяльності представника державного університету.
Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області у Telegram.
За грошову винагороду вони забезпечували реєстрацію на курси, формальне проходження навчання та успішну здачу іспитів, видачу відповідних посвідчень, а також сприяли реєстрації техніки.
Наразі правоохоронці ще встановлюють інших осіб, причетних до цієї злочинної схеми.
Під час проведення понад 20 обшуків, у тому числі за місцем роботи й проживання фігурантів, вилучено понад 700 тис. гривень, майже $20 тис., зброю, патрони, чорнову документацію, бланки документів, печатки та інші докази незаконної діяльності.
Фігурантам повідомили про підозру за ч. 1, 3 ст. 368 КК України.
Раніше “Особи” також сповіщали: Дніпрянин зі спільниками створив злочинну організацію з виготовлення підроблених документів.





















