17-го лютого близько 18:30 до поліції звернулась налякана містянка. Пенсіонерка повідомила, що до її оселі проник чоловік та пограбував її – відібрав сережки.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Оперативники кримінальної поліції відділу поліції Nº 1 Дніпровського районного управління поліції № 2 через декілька годин після злочину розшукали та затримали грабіжника. Ним виявився 53-річний чоловік, який раніше вже скоював майнові злочини.
З’ясувалося, що награбоване зловмисник здав до ломбарду.
18 лютого слідчі повідомили чоловіку про підозру за ч. 4 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. За вчинений злочин чоловіку загрожує до 10 років за ґратами.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Дніпрі затримали юнака за розбійний напад на подружжя літніх родичів.



















