Новини

Ракетний удар по Дніпру 25 жовтня: як відновлюють пошкоджену лікарню

У Дніпрі вже почали відновлювати пошкоджену лікарню внаслідок ракетного удару 25 жовтня.

472Переглядів

За словами директора лікарні Сергія, допомагають відновлювати лікарню працівники закладу та благодійники. У будівлі закривають вибиті вікна. Одне з постраждалих відділень ще не працює.

Про це повідомляє “Суспільне”.

“Ми всі готові працювати. Лікарі приходять на роботу для відновлення медзакладу. Забиваємо місця, де були вікна. Готуємо операційні. Я думаю, що за декілька днів ми будемо працювати майже на 100%”, — сказав лікар.

Заступник гендиректора медзакладу Олександр розповів, що попереду ще декілька місяців відновлення.

“Відновлення потребує тривалої роботи, великих витрат і матеріалів, і людських ресурсів. За день, за два це неможливо відновити, тому попереду ще декілька місяців відновлення. Ми і своїми силами, і силами волонтерів намагаємося закрити всі розбиті шибки, двері, зашити їх OSB-плитами”, — сказав він.

Гендиректор лікарні додав, що допомогу надають й очільники інших міст регіону: Павлограду, Кривого Рогу та Кам’янського.

Раніше “Особи” також писали: “У Кривому Розі оголосили День жалоби, через ракетний удар загинуло двоє людей”.

1 коментар

Залишити відповідь