За словами директора лікарні Сергія, допомагають відновлювати лікарню працівники закладу та благодійники. У будівлі закривають вибиті вікна. Одне з постраждалих відділень ще не працює.
Про це повідомляє “Суспільне”.
“Ми всі готові працювати. Лікарі приходять на роботу для відновлення медзакладу. Забиваємо місця, де були вікна. Готуємо операційні. Я думаю, що за декілька днів ми будемо працювати майже на 100%”, — сказав лікар.
Заступник гендиректора медзакладу Олександр розповів, що попереду ще декілька місяців відновлення.
“Відновлення потребує тривалої роботи, великих витрат і матеріалів, і людських ресурсів. За день, за два це неможливо відновити, тому попереду ще декілька місяців відновлення. Ми і своїми силами, і силами волонтерів намагаємося закрити всі розбиті шибки, двері, зашити їх OSB-плитами”, — сказав він.
Гендиректор лікарні додав, що допомогу надають й очільники інших міст регіону: Павлограду, Кривого Рогу та Кам’янського.
Раніше “Особи” також писали: “У Кривому Розі оголосили День жалоби, через ракетний удар загинуло двоє людей”.






















1 коментар