30 жовтня у Кривому Розі оголосили День жалоби за загиблими внаслідок російського удару ракетами 28 жовтня.
Про це повідомив очільник ДніпроОВА Сергія Лисака.
Нагадаємо, що ввечері у понеділок, 28 жовтня, окупанти здійснили ракетну атаку на Кривий Ріг. Внаслідок цього у місті значні руйнування. У результаті ракетного удару постраждало 14 осіб, з яких 10 госпіталізовано.
На жаль, загинув 39-річний чоловік, колишній захисник, який був списаний через контузію.
Сьогодні стало відомо про смерть від ран ще одного чоловіка, який постраждав під час ракетного удару. Про це повідомив очільник ДніпроОВА Сергій Лисак.
У лікарні помер чоловік, який отримав поранення під час останнього ракетного удару по місту. Медики зробили максимум. Втім, травми виявилися занадто важкими. Співчуття рідним загиблого, – написав Лисак о 9.12 у Telegram.
Внаслідок ракетного удару було пошкоджено 11 багатоквартирних будинків, клініку, школу та адміністративну будівлю. Знищено 12 гаражів, ще 10 зазнали значних ушкоджень. Зафіксовано пошкодження газогону.
Раніше “Особи” писали: Цієї ночі збито 40 ворожих БпЛА, один – на Дніпропетровщині.




















3 коментарі